Хороша альтернатива сауні в будинку.

Альтернативою домашнім лазнях є садові. Це ідеальне рішення, якщо у вашому будинку мало місця. І, до речі, вони дозволяють спілкуватися з природою в будь-який час року. Ідеально підходить в сніжні зими; наприклад після короткого сеансу можна бігати по свіжому снігу.
Що необхідно, щоб зробити такий «паровий будинок»?
Розглянемо такий варіант з липи або термолипы: розміром 240х240х250 з комплектом обладнання:
- скляні двері з загартованим склом 8 мм із петлями та дерев'яною ручкою
- стіни з панелей
- лавки (дві верхні, одна нижня)
- трап
Крім того:
- Пофарбувати альтанку двічі зовні, а зсередини просочити деревину саунной просоченням
- встановити дах
- підлогове покриття в тому числі і у передбаннику краще виконати з плитки
- додаємо гачки для підвішування рушників
- електрика з вимикачем для світла перед входом і електричну розетку для радіо, чайника і т. д.
- опціонально герметичний динамік в стелі для музичної терапії
- оснащаете аксесуарами, такими як:
- термогігрометр
- пісочний годинник для вимірювання часу
- ківш з відром
- встановлюємо електрокам'янку 8 кВт при 380 В
- електромонтаж освітлення в герметичних світильниках в парній і в передпокої
- система вентиляції: шибер, вентиляційний клапан
Що відрізняє нашу парну?
Наша альтанка являє собою легку конструкцію, її можна поставити на асфальтк, землі, бетонних блоках - все, що вам потрібно, - це 5-жильний провідник 2,5 з захистом 3x16A для підключення нагрівача. Всередині ми можемо відрегулювати температуру для сухої до 110 градусів або вологою до 50-60 градусів. Контроль електрокам'янкою здійснюється через спеціальний пульт управління.
Наша садова парна є самою цікавою версією серед саун, тому що її восьмикутна форма характеризується оригінальним дизайном, що додасть новий стиль вашого саду. Крім того, в ній є невеликий вестибюль для переодягання, де вішають рушники і халати, розташування верхньої і нижньої лави робить цю версію зручною для сім'ї з 4-5 осіб.
Додатковим оригінальним елементом є парогенератор, розташований перед кабіною сауни, який забезпечить вам парову лазню з ароматами ароматичних масел (наприклад, евкаліпта)
Такий будиночок у формі наприклад восьмикутника можна розмістити у будь-якому місці: поруч з грилем, поруч з басейном, в саду.
Деякі ж счиают, що найкращим варіантом для сауни у дворі буде Сауна-бочка або як ще називають «Бирилка». Це така ж лазня тільки має форму бочки. Вона нагадує великий барабан. Такий дизайн є дуже необычним і привабливим. До того ж з-за закруглених стінок вона може похвалитися кращою циркуляцією повітря. Зазвичай вона розрахована на 6-8 осіб, є досить компактною і її з легкістю можна кудись перемістити або перевезти.
- Як правильно користуватися сауною і що нам дає сауна?Що дає сауна і як правильно нею користуватися, щоб мати можливість насолоджуватися всіма її перевагами?Детальніше
- Користь сауни для здоров'я: сауна корисна чи шкідлива?Сауна приносить користь вашому серцю, якщо ви дотримуєтеся правил безпеки в сауні.Детальніше